ubytování Herálec Vysočina chalupa

Ceník

Pronajímá se celá chalupa – vhodné i pro skupiny 10 osob

DÉLKA POBYTU NENÍ NIČÍM OMEZENA

Ceny zahrnují pronájem celého objektu – chalupa Betlém, použití ložního prádla, ručníků a osušek, TV, SAT, DVD, rádio a CD přehrávač, WiFi v celém objektu,1 pytel dřeva do krbu, přenosný venkovní gril, plastový zahradní nábytek aj. Ceny naopak nezahrnují spotřebu elektrické energie, plynu, vody a závěrečný úklid. Spotřeba energií se platí po skončení pobytu na místě podle skutečné spotřeby. Závěrečný úklid provádí hosté sami. Úklid znamená umýt nádobí, vynést odpadky z košů, stáhnout ložní prádlo i prostěradla a zamést podlahy. Pronajímá se CELÝ objekt. Chalupa Betlém je tedy vhodná i pro skupiny do 10 osob. V zimním období od 1.11. do 31.3. se hradí podíl na nákladech za dřevo, a to ve výši 100,- Kč za den.

Tabulka s cenami

Pronájem objektu Cena
Týden (sobota – sobota) 13.000,- Kč (plus energie)
Víkend (pátek – neděle) 3.900,- Kč (plus energie)
Jedna noc 3.900,- Kč (plus energie)
Dvě noci 3.900,- Kč (plus energie)
Každá další noc 1.900,- Kč (plus energie)

V letním období obsazujeme týdenní pobyty vždy od soboty do soboty. Děkujeme za pochopení.

Na požádání předloží host doklad o totožnosti. Rezervace můžete provádět přes mailovou adresu: rezervace@chalupabetlem.cz.

Podmínky pobytu

  • Zvířata

Zvířata jsou v Chalupě Betlém vítána. Doporučujeme je však nebrat do ložnic v podkroví.

  • Kuřáci

Kuřáci jsou v Chalupě Betlém respektováni, pokud se dohodnou se svým okolím. Kouřit je možno na ohrazeném venkovním dvorku, popř. po dohodě ve velké světnici. KOUŘENÍ VE VŠECH LOŽNICÍCH JE PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO. HROZÍ NEBEZPEČÍ POŽÁRU !!!